پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee)

آن دسته ازمتقاضانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های خارج از ایران را دارند بایستی به منظور تایید مراحل اپلیکیشن فرم و پذیرش خود، هزینه ای را تحت عنوان هزینه اپلیکیشن فی را بصورت آنلاین برای بررسی مدارک به دانشگاه‌ها پرداخت کنند. هزینه پذیرش دانشگاه‌ها را می توان بصورت آنلاین و یا از طریق کارت  و یا ارسال هزینه به حساب بانکی دانشگاه‌ها پرداخت کرد.

بنابراین در صورتی که می‌خواهید مدارک شما مورد بررسی مسئولین دانشگاه قرار گیرد، حتما باید این هزینه را پرداخت نمایید. از روشهای مختلفی می توان این هزینه های را پرداخت کرد. در صورتی که قادر به استفاده از یکی از روش‌های زیر هستید، می‌توانید به صورت شخصی و بدون نیاز به خدمات شرکت‌های واسط، هزینه اپلیکیشن فی را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک | پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا | پرداخت سویس فی

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی با استفاده از ویزا کارت یا مسترکارت

یکی از متداول ترین گزینه های پرداخت در بیشتر سایت‌های دانشگاه ها، پرداخت با کارت های اعتباری است. بنابراین با داشتن یکی از این کارت های اعتباری می توانید به صورت شخصی و بدون نیاز با مراجعه به شرکت های واسط پرداخت نمایید.

زمانی که درخواست خود را بعد از پرداخت اپلیکیشن فی در سایت دانشگاه سابمیت کردید، دیگر قادر به تغییر اطلاعات وارد شده نیستید. بنابراین قبل از پرداخت هزینه و ارسال درخواست حتما از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل نمایید. هزینه اپلیکیشن فی برای هر دانشگاهی متفاوت است و برای مطمئن شدن از مقدار هزینه اپلیکیشن فی مراجعه به سایت رسمی دانشگاه است. به صورت کلی مقدار هزینه اپلیکیشن فی  در محدود ۵۰ تا ۲۰۰ دلار متغیر است.

متقاضیان پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee) دانشگاه می‌توانید با ثبت سفارش در سایت همیارپروژه، پراخت سفارت ، پرداخت اپلیکیشن فی و … را هم انجام دهید.

لندینگ فی کانادا | اپلیکیشن فی اسکیل ورکر کانادا | پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

طراحی توسط: همیارپروژه